تست دوچرخه سواری برقی باترو

دوچرخه برقی یکی از وسایلی‌ست که برای خرید آن، نکاتی مانند اندازه چرخ‌ها، راحتیِ زین، نوع موتور و جنس باتری اهمیت فراوانی دارد. همین جزییات هستند که باعث می‌شوند تجربه دوچرخه سواری شما متفاوت شود.

از طرفی دیگر، این کار نیازمند مقداری تحقیق و جستجو است؛ زیرا خریداری دوچرخه‌های برقی نیازمند سرمایه‌ای بیشتر از 20 میلیون هستند.

اگر دوچرخه‌ای که خریداری می‌کنید، تجربه دوچرخه‌سواری راحتی را برای شما به ارمغان نداشته باشد، هزینه‌ای که کردید به هدر می‌روید و یا باید هزینه‌ی بیشتری برای جبران این موارد بکنید.

برای جلوگیری از اتلاف هزینه و اطمینان بیشتر از خرید یک دوچرخه‌ی باکیفیت، ما برنامه‌ی ویژه "تست دوچرخه‌های باترو" را برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفتیم.

اگر در صدد خرید یک دوچرخه جدید هستید، این یک فرصت عالی برای شماست تا پیش از پرداخت هزینه تمام جوانب و زوایای دوچرخه را تست و بررسی کرده و در صورت علاقه، اقدام به خرید نمایید.

در صورتی که علاقه‌مند به خرید دوچرخه‌های باترو هستید، فرم زیر را کامل پر کنید. ما از طریق ایمیل و پیامک با شما در تماس خواهیم بود و یک زمان و مکان مشخص در شهر خودتان را به شما اعلام می‌کنیم. شما با مراجعه به مرکز اعلامی در آن تاریخ، می‌توانید دوچرخه‌های باترو را تست کنید.

منتظر دیدار شما هستیم ...

صف اولویت‌دار (VIP)

تعداد افراد در صف : ۲۳ نفر

  • مدت زمان تست : ۱۰ دقیقه
  • ضمانت هماهنگی قطعی برای تست
  • صف مجزا و در اولویت در روز تست
  • دریافت یک نسخه رایگانِ راهنمای دوچرخه برقی

هزینه ثبت‌نام : ۱۵۰ هزار تومان

صف عادی

تعداد افراد در صف : ۷۸ نفر

  • مدت زمان تست : ۲ دقیقه
  • در صورت گنجایش نمایندگی، برای هماهنگی با شما تماس گرفته می‌شود

هزینه ثبت‌نام : رایگان

loader