پرسنامه‌ی باترو

با تکمیل این پرسنامه، علاوه بر این که شما جز اولین نفراتی خواهید بود که می‌توانید دوچرخه‌های برقی باترو را امتحان و خریداری کنید، این فرصت نیز به شما داده خواهد شد که در ۲۴ ساعت اولِ عرضه‌ی آنلاین، دوچرخه‌ی خود را با ۲۰ درصد تخفیف خریداری نمایید.

باترو - راحت و سالم برانید

شما هم اکنون این صفحه را می‌بینید چون انتخاب کرده‌اید که برای سلامتی خودتون و جامعه‌تون ارزش قائل شوید.

ما هم قدر این بودن و این ارزش را می‌دانیم و بر خود می‌بالیم و در این مسیر در کنار شما خواهیم بود تا بهترین‌ها را در اختیار شما قرار دهیم.

به پاس این انتخاب شما و به جهت هر چه بهتر شدن ما، می‌خواهیم با شما همراهان اولیه بیشتر آشنا شویم تا بتوانیم خدمات و محصولاتمان را هرچه بیشتر و بهتر به خواسته‌های‌تان نزدیک کنیم.

و در صورت تمایل، شما نیز از آخرین اقدامات ما همواره با خبر باشید.

با ثبت مشخصات خود برای ما، شما در لیست علاقه‌مندان و مشتریان اولیه‌ی‌ ما قرار خواهید گرفت که به مانند گنجینه‌ی تکرارنشدنی از آن‌ها مراقبت خواهیم کرد و همواره در اولویت خدمات‌دهی و پشتیبانی قرار خواهید گرفت.

علاوه بر این، در روزِ شروعِ رسمیِ فروشِ دوچرخه‌های باترو به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد تا بتوانید سفارش خود را با ۱۰ درصد تخفیف خریداری نمایید.

کد ۵ رقمی ارسال شده به شماره همراهتان را برای تایید وارد نمایید. []
لازم به ذکر است اعداد ذکر شده تخمینی و جهت تحقیق و توسعه و بهبود محصول نهایی ذکر شده است.
تبریک. در روز شروع رسمی فروش دوچرخه‌های باترو به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد تا بتوانید سفارش خود را با ۱۰ درصد تخفیف خریداری نمایید.

۲ دقیقه‌ی دیگر وقت دارید؟

ما هرچه بیشتر درباره‌ی شما بدانیم، می‌توانیم محصولات و تجربه‌های لذت‌بخش‌تری را برای شما مهیا کنیم. با پاسخ به سوالاتی که در ادامه خواهد آمد، شما در قرعه‌کشی گارانتی مادام‌العمر دوچرخه شرکت داده خواهید شد.

مثلا خودرو پژو ۲۰۶ یا دوچرخه جاینت مدل ESCAPE 3 یا موتورسیکلت هوندا مدل کلیک
خدمات پس از فروش علاوه بر تامین قطعات مورد نیاز شامل خدمات مجازی و آنلاین نیز خواهد بود.
می‌توانید هیچ یا چند مورد را انتخاب کنید
سپاس از همراهی شما تا این مرحله. مشخصات شما در باشگاه مشتریان اولیه و ویژه‌ی باترو و لیست قرعه‌کشی گارانتی مادام‌العمر دوچرخه قرار گرفت.

می‌خواهید دوچرخه را با ۵۰ درصد تخفیف خریداری نمایید؟

پیش‌بینی قیمت ما برای دوچرخه‌های شهری باترو حدود ۴۰ میلیون تومان است.

ما این فرصت را به مشتاقان و مشتریان اولیه می‌دهیم که تا قبل از شروع رسمی فروش، تنها با پرداخت مبلغ ۵ میلیون تومان، بتوانند هر کدام از دوچرخه‌های باترو را با ۵۰ درصد تخفیف خریداری نمایند.

بدیهی است که این ۵ میلیون تومان نیز جز مبلغ پرداختی شما لحاظ می‌شود.

پیش‌بینی ما برای شروع عرضه‌ی دوچرخه، ابتدای تابستان ۱۴۰۱ می‌باشد. با این حال پس از پرداخت شما، یک گواهی و رسید رسمی از طرف شرکت دانش‌بنیان پیشرو دانش برتر هیراد برای مبلغ پرداختی‌تان بابت پیش‌خرید به آدرس شما پست می‌شود.

دوست گرامی، به دلیل ارزشی که ما برای مشتریان خود قائل هستیم، در حال حاضر و تا مشخص نشدن نمایندگی‌های هر استان و شهر، امکان پرداخت آنلاین برای پیش‌خرید را به تعویق انداخته‌ایم

با این حال شما می‌توانید از طریق لینک زیر، در رویداد تست دوچرخه‌های ما ثبت‌نام کنید و از مزایای پیش‌خرید نیز استفاده کنید.